Volg alcoholpreventiecursus en krijg rijbewijs gratis!

Ben jij tussen de 17 en 25 jaar en haal jij binnenkort je rijbewijs? Geef je op voor de alcoholpreventiecursus. Dan mag jij gratis je rijbewijspasje ophalen als je jouw rijexamen hebt gehaald. Dit scheelt je toch €52,10. 

Het gaat regelmatig goed mis met auto-ongelukken, soms met dodelijke afloop. Vaak gaat het om onervaren bestuurders en is er ook alcohol en/of drugs in het spel. Om jonge bestuurders bewust te maken van de gevaren van rijden onder invloed, nodigen we hen uit voor de alcohol-preventiecursus van Iriszorg. Maar voor wat hoort wat. Als je de cursus volgt, mag jij gratis het rijbewijspasje, ter waarde van €52,10, ophalen.  

Doe mee met een cursus 

Je kunt de alcoholpreventiecursus volgen op 26 maart. Deze vindt plaats van 19.00 tot 21.00 uur in het gemeentehuis aan de Elderinkweg 2 in Hengelo (Gld). 
In 2025 worden er verderop in het jaar ook weer cursussen georganiseerd. 
Dus kun je niet in maart of ben je net begonnen met rijlessen? Op 30 juni en 29 oktober is deze cursus ook te volgen. 

Voorwaarden 

  • Je woont in de gemeente Bronckhorst 
  • Je bent tussen de 17 en 25 jaar oud 
  • Je hebt je rijbewijs nog niet gehaald 
  • Je denkt je rijbewijs binnen een half jaar na het afronden van deze cursus te behalen
  • Je haalt je pasje voor de eerste keer op 

Aanmelden alcoholpreventiecursus

Je krijgt tijdens de cursus een bewijs waarmee je gratis het rijbewijs op kunt halen zodra je deze gehaald hebt.